0

ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Posted by radman on Грудень 7, 2018 in Учням |

Талант-це віра в себе, в свою силу.Сьогодні четвертокласники продемонстрували своє вміння співати, танцювати, грати на музичних інструментах.Фестиваль талантів пройшов на славу.Нагородою за виконавчу майстерність учнів були гучні оплески.Так тримати!!

 Цікаво та креативно Ярина Ємець провела урок у 1-В класі . Я досліджую світ: "Зимові розваги"

 Таланту і творчості дітей немає меж!  Другокласники під керівництвом Галини Мимоход, Тетяни Стефанків та Оксани Варварук зуміли показати стару добру казку  "Білосніжка і семеро гномів" на новий лад. Нехай чарівні казки якнайчастіше приходять у світ дитинства, роблячи малят добрішими.

 
Цікавий та пізнавальний урок з української мови провела у 2-Б класі Лілія Знак на тему: "Тренувальні вправи у вимовлянні, написанні та читанні слів з апострофом"

 Наталія Крехович поділилась досвідом під час практичного заняття на тему:"Ранкові зустрічі" з учителями школи .Невимушена обстановка, цікаві завдання сприяли покращенню настрою і черговій підготовці вчителів школи до роботи в умовах нової української школи. 

 

Середа -день зеленого кольору. "День надії, безпеки, спокою " Сьогодні у третьокласників був незвичайний урок -Урок Дорожньої Грамоти, а вчителем був майор Сергій Мацала. Учні брали активну участь у вікторині, в ході якої вивчали Правила дорожнього руху. Після теплої й змістовної зустрічі діти чудово засвоїли ази Дорожньої науки та з нетерпінням чекають на наступну зустріч.

 Майстер-клас відомий скульптор Ігор Семак   провів для учнів 4-х класів

Митець познайомив школярів  з  роботами і презентував альбом своїх скульптур.Діти з захопленням слухали митця, а також відчули себе скульптурами. В дитячих руках пластилін перетворився у причудливі фігури звірів.

               

Урок обміну досвідом з літературного читання у 2-А класі на тему: "Над самим Дніпром Київ виріс і розцвів.Н.Забіла "Древній Київ"" майстерно провела учитель Оксана Варварук

Вівторок-день посмішок та позитивної інформації. Третьокласники  виготовили смайлики- посмішки

Школярі 4-х класів виготовили лепбуки разом зі своїми вчителями Наталією Крехович та Олександрою Шумей

Майстер-клас "НУШ-бути" провели вчителі 1-х класів Марія Малинка, Любов Красуцька, Ярина Ємець.

                               

Увага! Увага! Чарівним ключиком відчинили двері  у тиждень початкової освіти школярі 2-В класу з учителем Тетяною Стефанків.

               

Творча майстерня другокласників "Летіть, Ангелята, до рідної хати"

 

Весела руханка "Дитинство моє" під керівництвом Галини Мимоход

           

Протягом дня Галина Попадюк разом зі своїми вихованцями створювала яскравий неповторний день-день чарівних компліментів

                                                     

#Деньгідностісвободи2018 у нашій школі.Шкода,що обмеження масових заходів,а на відеолінійку "Євромайдан гідності" зібралися учні самовільно👍💙💛І звісно, черговий клас поклали квіти і свічу пам'яті до барельєфа нашому випускнику Василю Боднару,який теж був активним учасником Євромайдану в Києві😓😓😓

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Copyright © 2016-2019 Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.