Територія обслуговування

Територія обслуговування

До загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 належать вулиці: Богдана Хмельницького (парна сторона від початку вулиці до будинку № 30), Січових Стрільців, Пушкіна (непарна сторона вулиці),  Вітовського, Стуса (парна сторона вулиці),  Володимира Тисовського, Глібова, Чайковського. Список  майбутніх першокласників Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7  на 2018-2019 н.р.  
  1. Діти з території обслуговування
№ з/п Прізвище, ім'я по батькові Дата народження Адреса проживання
1. Басов  Максим Миколайович 03.04.12 Січ. Стрільців, 34б/112
2. Беген Кіра Володимирівна 23.11.2011 Б Хмельницького,16-10
3. Боднар Софія Едуардівна 30.04.2012 Б Хмельницького,20-2
4. Бор Матвій Володимирович 17.11.2011 В.Стуса,10-33
5. Гайдей Владислав Васильович 26.03.2012 Січових Стрільців,3-46
6. Гречин Матвій Віталійович 13.06.2012 В.Стуса,6-88
7. Красуцька Катерина Юріївна  26.01.2012 Січових Стрільців,5-48
8. Малик Максим Романович 21.09.2012 Пушкіна,3а-54
9. Мацько Віталій Віталійович 30.04.2012 Січових Стрільців,5-43
10. Мицак Софія Олександрівна 25.02.2012 Січових Стрільців,25-32
11. Надворняк  Вікторія Василівна 23.02.2012 Січових Стрільців,34б-7
12. Переменін Владислав Валентинович 06.10.2011 Пушкіна,13в-35
13. Побігун Анастасія Віталіївна 22.04.2012 В.Стуса,6-90
14. Прачук Тетяна Петрівна 03.04.2012 Січових Стрільців,19-67
15. Сатур Анна-Марія Миколаївна 28.11.2011 Б Хмельницького,12-67
16. Сорока Анна Михайлівна 08.04.2012 В.Стуса,4а-16
17. Стефанів Максим Володимирович 08.02.2012 В.Стуса,8-43
18. Токар Олександр Ігорович 05.10.2011 Січових Стрільців,23-20
19. Цюпка Евеліна Віталіївна 27.06.2012 Січових Стрільців,15-1
20. Шевчук Вікторія Миколаївна 11.04.2012 Січових Стрільців,19-25
21. Шевчук Владислав Миколайович 11.04.2012 Січових Стрільців,19-25
22. Юрків Ірина Андріївна 11.12.11 Січових Стрільців,23-10
23. Бенів Василь Володимирович 13.01.12 Січ. Стрільців, 23-60
      24. Ботук Вікторія Володимирівна 11.10.11 Січ. Стрільців, 19-52
      25. Бучковська Анна Володимирівна 15.12.11 В.Стуса, 6-40
      26 Валага Марко Захарович 02.04.12 Січ. Стрільців, 1-61
      27 Воробець Катерина Іванівна 30.10.11 В. Стуса, 4-25
      28 Гуменів Захарій Володимирович 09.07.11 Січ. Стрільців, 15-85
      29 Дуняк Вікторія Романівна 16.08 12 Б. Хмельницького, 12-7
      30 Коваленко Вікторія Михайлівна 07.02.12 Січ. Стрільців, 15-50
       31 Кравчук Тетяна Ігорівна 25.07.12 Січ. Стрільців, 13-37
       32 Лебеда Анастасія Іванівна 31.12.11 Б. Хмельницького, 18-33
       33 Мельник Роман Романович 10.03.12 Січ. Стрільців, 15-22
       34 Мітіна Анастасія Віталіївна 19.11.12 Б. Хмельницького, 18-85
       35 НикифорукАрсеній Андрійович 22.02.12 В. Стуса, 4-42
      36 Полич Роман Андрійович 14.02.12 Б. Хмельницького, 20-32
      37 Стефанишин Іван Олегович 20.02.12 Пушкіна, 13в/63
      38 Хоменя Єва Назарівна 07.02.12 Б. Хмельницького, 30-107
      39 Чернецька Євгенія Вікторівна 22.10.11 В. Стуса, 4-35
      40 Чернецька Софія Миколаївна 18.01.12 Січ. Стрільців, 7-84
       41 Шешурак Олександр Назарович 22.12.11 В. Стуса, 4-62
       42 Штергун Владислав Володимирович 07.10.11 Січ. Стрільців,19-58
        43 Яцків Валерія Миколаївна 08.12.11 Січ. Стрільців,25-25
        44 Яцків Вікторія Миколаївна 08.12.11 Січ. Стрільців,25-25
 
   45 Баранович Олександр Сергійович 16.03.12 Б.Хмельницького, 18-76
  46 Бурава Олександр Олександрович 12.03.12 Січ. Стрільців, 34а-2
  47 Винник Вікторія Сергіївна 05.08.12 Б Хмельницького, 24-25
  48 Гурський Артем Тарасович 05.10.12 Січ. Стрільців, 34а-3
  49 Заставний Михайло Степанович 30.12.10 Б.Хмельницького, 14-3
  50 Кохан Матвій Сергійович 02.02.12 Пушкіна, 15в-46
  51 Ливицький Максим Анатолійович 12.06.12 Стуса,12-56
  52 Леськів Святослав Іванович 04.01 12 Січ. Стрільців, 15-47
  53 Михно Олександр Іванович 29.12.11 Стуса, 4а-11
  54 Мудрик Анна Віталіївна 19.07.12 Б.Хмельницького,34-47
  55 Мухіна Аліна Андріївна 26.06.12 Б.Хмельницького,8-10
   56 Стецко Артем Олександрович 28.08.11 Стуса, 6а-71
   57 Стрілець Юрій Ігорович 05.05.12 Січ. Стрільців, 15-29
   58 Стус Ольга В'ячеславівна 24.07.11 Пушкіна,3-57
  59 Ткачик Олександр Романович 21.08.12 Пушкіна ,13б-48
   60 Удод Натан Олександрович 30.04.12 Січ. Стрільців, 13-34
   61 Хохлова Наталія Євгенівна 28.01.12 Пушкіна,3-50
    62 Бабука Анастасія Віталіївна 27.09.11 Січових Стрільців 9-31
    63 Ворона Артур Петрович 06.07.12 Січ. Стрільців 21-32
    64 Тимчишин Святослав Володимирович 01.09.11 Б. Хмельницького, 30-82
    65 Романків Максим  Юрійович 19.11.2011 Пушкіна  5-82
   66 Дуда Назарій Іванович 26.04.2012 Стуса 4-110
   
  1. Діти, які мають право на першочергове зарахування
 
2.1. Діти, які є рідними братами/сестрами, які здобувають освіту у цьому закладі
№ з/п Прізвище, ім'я по батькові Дата народження Адреса
1. Левінський Олександр Іванович 22.07.12 Шептицького,4-80
2. Мунтян  Олександр Андрійович 23.02.2012 В.Стуса,5-3
3. Івасишин Артем Русланович 21.09.11 Б. Хмельницького, 56-33
4. Курпіта Марія Романівна 29.08.12 Литвина, 6-64
5. Канюка Максим Віталійович 19.05.12 Б.Хмельницького,19-101
  2.2.Діти працівників закладу  
№ за/п Прізвище, ім'я по батькові Дата народження Адреса
1. Кицман Вікторія Володимирівна 04.04.12 Коновальця, 6-17
2. Микитин Дмитро Михайлович 09.11.11 Стуса,7-45
3. Довжанська Вікторія Богданівна 11.06.12 Б. Хмельницького, 1-10
 
3.Діти, які претендують на вільні місця  
№ з/п Прізвище, ім'я по батькові Дата народження Адреса
1. Кузевич Артур Олексійович 07.07.12 Б.Хмельницького,11-25
2. Примак Тетяна Володимирівна 01.08.12 Б. Хмельницького, 60-102
      3. Заліський  Денис Федорович 29.09.12 Б Хмельницького,1-128
     4. Зелик Максим Володимирович 21.04.12 Б Хмельницького,1-46
      5. Крайківська Анна Романівна 21.02.12 О. Тихого ,11-14
       6. Романко Володимир Мирославович 15.08.11 Б Хмельницького,17-25
       7. Харітон  Богдан Васильович 21.06.12 Молодіжна 2-72
8. Гладенька Вікторія Романівна 25.06.12 Литвина, 17-14
     9. Левченко Сергій Олександрович 14.08.12 Долинська, 60
10. Макула Самрат Максимович 13.07.11 Стуса, 5-5
    Директор школи                                                                    В.В.Кіндрат  

Copyright © 2016-2018 Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.