Виховна робота

Проблемне питання виховної роботи Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7:

Формування засобами інноваційних технологій свідомого громадянина, патріота, людини високоморальної, духовно багатої, із широким світоглядом і способом мислення, готової до життя у демократичному суспільстві .

Завдання для досягнення мети виховної системи:

  • Створення комфортних умов для всебічного розвитку особистості учня в процесі навчання і виховання з використанням новітніх технологій, світових джерел інформації.
  • Виховання у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянських і конституційних обовʼязків, поваги до державних символів.
  • Формування особистості європейського світогляду та культури з активним життєвим самовизначенням, вмінням самостійно аналізувати різноманітні ситуації, приймати рішення та діяти в правовому полі.
  • Популяризація серед учнівської молоді здорового способу життя як засобу для збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров”я свого та оточуючих.
  • Активна співпраця системи “ батьки-учні-вчителі” з державними службами, громадськими організаціями та релігійними конфесіями.
  • Формування екологічної самосвідомості в світлі Закону України “Про оголошення територій міста Калуш та сіл Кропивник і Сівка-Калуська Калуського р-ну Івано-Франківської області зоною надзвичайної екологічної ситуації”.

Copyright © 2016-2019 Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 All rights reserved.
This site is using the Desk Mess Mirrored theme, v2.5, from BuyNowShop.com.